Friday Lunch in the Benedum, Alexander Hall
David Andrianoff |
Jean (Caskey) Andrianoff '68 |
Harry Cartwright '68 |
Kris Cartwright |
Alexander Davison '68 |
Esther (Gray) Davison '68 |
James Evans '68 |
Lois (Palyash) Evans '69 |
Warren Gardner '68 |
Loretta (Patton) Hulbert |
Neal Keller '68 |
Marguerite (Taylor) Kessler '68 |
Ralph Kessler '66 |
Ruth (Workley) Marshall '68 |
J. Bruce Martin '70 |
Joanne (Luther) Martin '68 |
Donald McBurney '68 |
Sharyn (Fenchel) McBurney '72 |
Richard McHaffie '58 |
Mary (Gleghorn) Mikesell '68 |
William Mikesell |
James Mittica '68 |
Sandra (Friedsam) Mittica '70 |
George Moser '68 |
Janet Moser |
Virginia (Henery) Mountain '58 |
Herbert Noack |
Judith (Hays) Noack '68 |
D. Roger Robb '68 |
Andrew Sopirak '68 |
Jacquelin (Patton) Spear '58 |
Kalli (Zingas) Sterrett '68 |
William Sterrett '67 |
Alice (McKelvy) Stewart '58 |
James Teapole '68 |
M. John Tino '58 |
Donald Villella '68 |
Gloria Villella |
Dwight Wagner '68 |
Kae Wagner |
John White '58 |
Mary White |
Lunch Reception in Old Main lobby
Elaine (Gregory) Brown '73 |
James Copeland '75 |
Sandra (Roeber) Copeland '75 |
Katharine (McMillan) Dennis '73 |
Bradshaw Frey '73 |
Susie Jo Fristick |
Christian Hallstein '72 |
Shirley (Turrill) Hallstein '73 |
Alice (Montini) Hays '72 |
Bonnie (Warnick) Marsh '73 |
Christopher Marsh |
Deborah (Gibson) Miller '73 |
Karen Reed |
Darla Twale '73 |
Rose (Rutherford) Weir '75 |
William Weir '73 |
Starleen Young |
William Young '73 |
Lunch Reception in the Benedum Room, Alexander Dining Hall
Timothy Bair '78 |
Deborah (Nale) Blendermann '78 |
Ted Blendermann |
Karen Boyd '78 |
Bob Brown |
Nancy (Russell) Brown '78 |
Linda Bryant |
Timothy Bryant '78 |
Jeff Caler |
Susan (Hayward) Caler '78 |
Jean (McFarland) Carson '78 |
Kenneth Carson '79 |
Kenneth Deans |
Mariliyn (Henze) Deans '78 |
Carol (Peace) Dekker '78 |
Elizabeth (Asche) Douglas |
Ann (Kolterman) Dunkerton '78 |
James Dunkerton '78 |
Irving Estella '79 |
Janet (Sheetz) Estella '78 |
Jeanne (Heffer) Glauser '78 |
Rick Glauser |
Patti (Archer) Golden '78 |
Larry Griffith |
Susan (Buffington) Griffith '78 |
Bob Hanes |
Debbie (Melone) Hanes '78 |
Thomas Hann '78 |
Marie (LeVasseur) Henning '78 |
Paul Henning '78 |
Deborah (LeFlem) Hess '78 |
Timothy Hess '77 |
Bella Hudgkin |
John Hutchison '78 |
David Hutton '78 |
Donna (Byers) Hutton '78 |
Tom Jasper |
Andrea (Szakelyhidi) Jensen '78 |
Steven Jensen '78 |
David Kaylor '78 |
Sonia (Martinsen) Kaylor '78 |
Deborah (Biber) Kline '78 |
Julie Knowlden |
Kelly Knowlden '78 |
Michael Krick '79 |
Nancy (Knight) Krick '78 |
Nancy Kunsak '78 |
Loren (Davis) Lewis '78 |
M. Louise Maia '78 |
James Miller '78 |
Lisa (Corle) Mueller '82 |
Walter Mueller '78 |
Susan (Mathewson) Newton '78 |
Glenn Pfennigwerth '78 |
Melanie Pfennigwerth |
Nicholas Potocska '78 |
Pamela (Heitzman) Potocska '81 |
Daniel Raver '78 |
Richard Rhodes '78 |
Victoria (Lewis) Rhodes '79 |
Randy Roeber '79 |
Susan (Kullman) Seth '78 |
Bruce Smith '78 |
Jacqueline Smith |
Lynelle (Bruns) Stoner '78 |
Elizabeth (Ochocki) Tobin '78 |
David Valeta '78 |
Jonathan Wallace '78 |
Kevin Whisler '77 |
Jannie Wick |
John Wick '78 |
Marilyn (Williams) Wilt '78 |
Diane (Kepiro) Windle '78 |
Edward Windle |
Robyn Zorn |
Ron Zorn '78 |
Lunch Reception in Northwood 013
Andrew Bernard '83 |
Jane (MacDonald) Bernard '85 |
Joyce (McBurney) DeFont '83 |
Mark Hindman '83 |
Charles Jackson '83 |
Linda (Hoover) Jackson '83 |
Elizabeth Kennedy '83 |
Daniel Kiehl '83 |
Suzanne (Spear) Kiehl '83 |
Andrea (Tweed) Kilgore '93 |
William Kilgore '83 |
Renee (Wegner) Maggelet '84 |
Christopher Nuetzel '81 |
Marla (Bender) Nuetzel '83 |
Debra (Warren) Trask '83 |
Amy (Spear) Troup '83 |
Calvin Troup '83 |
Timothy Williamson '83 |
Yogi Williamson |
Tent Reception on Campus
Letha (Vlasnik) Chasey '88 |
Mark Chasey '87 |
Esfir Grinko |
Eric Huber '88 |
Jennifer Huber |
Patricia Karg |
Stephen Karg '88 |
James Langan '88 |
Mikel (Davis) Langan '91 |
Scott Werner '88 |
Tent Reception on Campus
Christopher Huggins '94 |
Sharon (DeRosia) Huggins '93 |
Thomas Leckrone '93 |
Melinda (Alward) Stephens '93 |
Tent Reception on Campus
Andrew Close '99 |
Deborah (Kuenzel) Close '98 |
Glenn Close |
Aubrey Dewar |
Avery Dewar |
Brian Dewar '98 |
Kaleb Dewar |
Shannon (Jones) Dewar '99 |
Lisa Feasley '98 |
Anna Maxwell |
Ewan Maxwell |
Kevin Maxwell |
Melanie (Wuenstel) Maxwell '98 |
Billie (Stoner) McDonald '98 |
Katherine McDonald |
Thomas Orr '98 |
Ella Price |
Jonathan Price '98 |
Josh Price |
Meagan (Arnold) Price '99 |
Sam Price |
Ben Rachic |
Jennifer (Rider) Rachic '98 |
Joseph Rachic '98 |
Mark Rachic |
Ryan Rachic |
Tent Reception on Campus
Heather (Carter) Brown '03 |
Maurice Brown |
Addie Joy Morrison |
Bethany (Karcesky) Morrison '03 |
Gia Morrison |
Jeremy Morrison |
Lily Morrison |
PJ Morrison |
Ryan Schradin |
Sarah (Brant) Schradin '03 |
Brittnea Turner '03 |
Kelli (Osborn) Whitley '03 |
Andrew Wiley '03 |
Bethel (Morgan) Wiley '03 |
Caleb Wiley |
Nathan Wiley |
Simon Wiley |
Titus Wiley |
Amanda (Forbes) Wilson '03 |
Tent Reception on Campus
Alexis Bacon |
Asher Bacon |
David Bacon '08 |
Debra (Pasewark) Bacon '08 |
Eliana Bacon |
Samuel Bacon |
Zackary Bacon |
Julia Bavuso '08 |
Heather Black '08 |
Christopher Bowman '08 |
Rima (Warren) Brindamour '09 |
Amanda (George) Brubaker '07 |
Sean Brubaker '08 |
Amanda (Ladesic) Bshero '08 |
David Bshero |
Ian Bshero |
Molly Bshero |
Sam Bshero |
Kristin Butterworth '07 |
Pamela (Bieranoski) Derby '08, MEd '12 |
Andrea Falk |
Gabriel Falk |
Joy (Schillinger) Falk '09 |
Karis Falk |
Philip Falk '08 |
Silas Falk |
Noah Finley '08 |
Brian Freed '08 |
Tesni (Searles) Freed '08 |
Benjamin Gordon '08 |
Brenton Green '08 |
Rebecca Green |
Elise Grybos '08 |
Darrell Haemer MAHE '10 |
Devon (Law) Haemer '08 |
Benjamin Hayes '08 |
Lyndsey (White) Hayes '08 |
Samuel Hayes |
Julia (Bailey) Holmes '08 |
Rigel Holmes |
Kristen Karasek '07 |
Jonathan King |
Kelly (DeChambeau) King '08 |
Sarah King '08 |
Kelly Luteran '08 |
Sarah (Romeo) Lynam '08 |
Erika (Capo) Manges '08 |
Keira Manges |
Nathaniel Manges '07 |
Owen Manges |
Deborah Metzger |
Scott Metzger '08 |
Joshua Pucci |
Stacy (Beagle) Pucci '08 |
Amanda (Chovan) Richardson '08 |
James Richardson '08 |
Jimmy Richardson |
Jocelyn Richardson |
Benjamin Roberts '08 |
Desirae Sayers '08 |
Trevor Sleight '08 |
Jill (Halama) Sweigard '08 |
Ashleigh (Jones) Warwick '08 |
Abigail (Spurr) Ziegert '08 |
Tent Reception on Campus
Melchizedek Anderson '14 |
Rashad Briscoe '16 |
Julie (McCracken) Brown '13 |
Daniel Carr '13 |
John Chia '13 |
Sarah Cook '16 |
Alan Hale '13 |
Katharine Hogan '14 |
John-Henry Jarwood '13 |
Leslie lampman |
Kristina Lukens '13 |
Gregory Mead '13 |
Miriam (Troup) Mead '14 |
Rachel Noble '13 |
Allison Reefer '13 |
Courtney (Verlinde) Stewart '13 |
Scott Stewart '14 |
Saturday Night at President Troup's Home
Joshua Andre '12 |
Kaylee Aul '16 |
Rima (Warren) Brindamour '09 |
Rashad Briscoe '16 |
Daniel Carr '13 |
John Chia '13 |
Alexandria (Little) Ciufo '17 |
Sarah Cook '16 |
Cyndi Darby |
Ralph Darby |
Marvin Dewey |
Abbey Donath |
Jonathan Donath '17 |
Katharine Hogan '14 |
John-Henry Jarwood '13 |
Emily (Neice) Kinch '16 |
John Kinch '17 |
Caleb McCracken '16 |
Kaitlin (Grunza) McCracken '16 |
Gregory Mead '13 |
Miriam (Troup) Mead '14 |
Hannah Miller '18 |
Juliana Miller '16 |
Olivia Moore '18 |
Allison Reefer '13 |
Kelly Sanzari |
Ashleigh (Jones) Warwick '08 |